Restauracja

Zapraszamy do degustacji wyśmienitych potraw tradycyjnej kuchni polskiej, ze szczególnym uwzględnieniem potraw regionalnych, z których Bydgoszcz, jak i całe Kujawy oraz Pomorze słyną. Serwujemy w naszej restauracji również dania kuchni europejskiej. Jesteśmy pewni, że kto zazna ich choćby raz, zapragnie odwiedzać nas częściej. Popisową kaczkę, steki z polędwicy wołowej oraz swojską golonkę polecamy z pełnym przekonaniem. Wszystko to w najlepszym wydaniu, dzięki kunsztowi kulinarnemu Szefa Kuchni oraz doskonałej obsłudze.

 

Restauracja hotelu Maraton w Bydgoszczy zapewnia nie tylko wyborne dania, ale także wspaniałą atmosferę. W elegancko zaaranżowanych wnętrzach ugościć możemy nawet 200 osób, organizując imprezy okolicznościowe, jak chrzciny, komunie, wesela. Na potrzeby naszych gości możemy zaaranżować także wystawne biesiady, klimatyczne spotkania, biznesowe konsultacje oraz romantyczne kolacje we dwoje. Do dyspozycji gości oddajemy salę klasyczną oraz prywatną przestrzeń VIP, które odpowiednio dostosowujemy do charakteru wydarzenia.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 


 


Wesela

Klimat wnętrza tworzy oryginalne połączenie ciemnego drewna z bielą, co nadaje całej przestrzeni charakteru nieco rustykalnego, ale w bardzo eleganckim wydaniu. Sala weselna umożliwia zaaranżowanie wykwintnej uroczystości dla 100 osób, jak też bardziej kameralnego przyjęcia.

Narzeczonym, którzy zdecydują się zorganizować u nas wesele zapewnimy pięknie przystrojoną salę i elegancką dekorację stołów, indywidualnie dobrane menu, profesjonalny serwis kelnerski i troskę o perfekcyjny charakter nawet najdrobniejszych detali w Tym Dniu. Ponadto oferujemjy atrakcyjne ceny noclegów dla Gości weselnych. Szczegóły omawiamy zawsze indywidualnie uwzględniając potrzeby i oczekiwania przyszłych małżonków.

 

Oferta weselna hotelu Maraton obejmuje:

-       wynajem sali restauracyjnej do 100 osób

-       profesjonalne doradztwo oraz konsultacje

-       menu weselne dostosowane do oczekiwań Pary Młodej

-       dekoracja sali (wariant podstawowy)

-       rabat na noclegi dla Gości weselnych

-       apartament dla nowożeńców

-        monitorowany parking dla 60 samochodów

-       ogród letni (sezonowo)

 

Dodatkowo proponujemy:

-       stół biesiadny ze swojskimi wyrobami staropolskimi 

-       pokazy sztuki barmańskiej

-       open bar

-       alkohol w atrakcyjnych cenach

-       dodatkową dekorację sali, stołów

-       pokrowce na krzesła gości

-       przysmaki wieczoru serwowane przez szefa kuchni:

        - szynka w ogniu w oprawie kaszy, grzybów i kapusty

        - pieczone prosię

        - łosoś w ziołach

-       rozrywkowy występ Pana Kukiełki (uczestnik programu „Mam Talent”)

-       poprawiny

  

Przygotowaliśmy także szereg atrakcyjnych ofert specjalnych:

-       uroczystość weselna w piątek i niedzielę – 5% rabatu*

-       uroczystość weselna w okresie jesienno-zimowym (listopad-marzec) – 10% rabatu*

 

* Oferty ważne z wyłączeniem świąt.
* Rabaty nie łączą się ze sobą.

 Zapraszamy serdecznie!

Mamy jeszcze wolne terminy na 2018 rok

Menu 190,00zł/ osoba

 

W celu omówienia szczegółów zapraszamy na niezobowiązującą rozmowę organizacyjną. Z miła chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.


Komunia Święta

Uroczystość przyjęcia Sakramentu Komunii Świętej to doniosłe i pierwsze tak ważne wydarzenie w życiu dziecka. Dlatego warto uczcić je w gronie rodziny i przyjaciół, pozwalając najmłodszym gościom poczuć ważny charakter tego święta. My zadbamy, aby było to wydarzenie niezapomniane i wyjątkowe. Restauracja przygotowuje salę oraz menu na tę imprezę okolicznością. W ofercie gastronomicznej uwzględniamy upodobania młodszych gości, serwując ulubione dania dzieci.

 

Dla udogodnienia oferujemy możliwość rezerwacji noclegów dla gości oraz dysponujemy przestronnym parkingiem dla zmotoryzowanych. Zatroszczymy się o najdrobniejsze szczegóły i będziemy pamiętać o detalach, dzięki czemu Wy będziecie mogli się odprężyć i w pełni oddać przyjemności spędzania czasu z bliskimi. Odpowiadamy na rezerwacje osób z Bydgoszczy i okolic.

 

Komunijna oferta hotelu Maraton obejmuje:

-       wynajem sali restauracyjnej

-       profesjonalne doradztwo oraz konsultacje

-       autorskie menu w trzech przykładowych wariantach

-       uroczystą dekorację stołu

-       rabat na noclegi grupowe

-       darmowe monitorowane miejsca parkingowe

-       ogród letni (sezonowo)

 

Przykładowa karta dań dostępna jest w załączeniu. Na specjalne życzenie przygotujemy również wybrane zestawy dań według propozycji własnej.

 

W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.


lokalizacja
Hotel - Restauracja MARATON ***
85-683 Bydgoszcz
ul. Powstańców Warszawy 13
kontakt
052/341-12-11
052/341-72-38
+48 502-26-49-49