Cennik Hotelu Maraton

Ceny hoteli w Bydgoszczy uzależnione są od lokalizacji i wybranych przez Gości standardów pokoi. Naszą ofertę złożyliśmy z sześciu doskonale wyposażonych propozycji, dzięki czemu każdy z odwiedzających będzie mógł dopasować nocleg do swoich potrzeb i oczekiwań.

Wysoka jakość obsługi w atrakcyjnej cenie

Doskonała lokalizacja Hotelu Maraton sprawia, że jest on świetnym wyborem zarówno dla turystów, jak i Gości przybyłych w celach biznesowych. Nasz profesjonalny personel zadba o komfort pobytu każdego Gościa. Oferowane udogodnienia sprawiają, że wizyta w naszym hotelu stanie się czystą przyjemnością. Wygodne łóżka otulają swoją miękkością, umożliwiając wygodny odpoczynek i głęboki sen. W oferowanych przez nas pokojach znajdują się prywatne łazienki wyposażone w wannę lub prysznic, suszarki do włosów oraz galanterię hotelową. Dodatkowo w recepcji, na życzenie Gościa, udostępniamy czajnik oraz akcesoria do prasowania.

 

Hotel Maraton jest jednym z hoteli w Bydgoszczy, w którym Goście mogą przebywać ze swoimi zwierzętami. Wiemy, że wyjazdy z futrzastymi przyjaciółmi są źródłem radości i przygód zarówno dla opiekunów, jak i pupili, dlatego chętnie ich ugościmy. Koszt pobytu zwierzęcia w pokoju to 40 zł/doba. Prosimy o wcześniejszą informację o przyjeździe z pupilem.

Bezpieczeństwo i wygoda pobytu

Wszystkim zainteresowanym Gościom oferujemy przygotowane przez naszych kucharzy śniadania w formie bufetu. Różnorodność dań sprawia, że odwiedzający nie tylko znajdą idealne dla siebie opcje, ale także zyskają mieć szansę na odkrycie nowych smaków. W naszym hotelu w Bydgoszczy w cenie pobytu oferujemy także monitorowane miejsca parkingowe oraz dostęp do Wi-Fi/Lan.

 

Parking dla pojazdów typu autokar / autobus - koszt 100,00zł/netto/dzień

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami proponowanych przez nas standardów pokoi!

 

*Podane ceny mogą ulec zmianie w okresie trwania wystaw targowych, wydarzeń sezonowych lub imprez okolicznościowych.