Siłownia

Siłownia w Bydgoszczy

Nie od dziś wiadomo, ze ruch to zdrowie, dlatego w trosce o samopoczucie naszych Gości przygotowaliśmy specjalne pomieszczenie. Nasz hotel z siłownią w Bydgoszczy został stworzony z myślą o Klientach pragnących podtrzymać swoją formę fizyczną nawet podczas podróży. Zapraszamy do przetestowania oferowanych sprzętów.

Profesjonalne wyposażenie bydgoskiej siłowni

Nasza nowoczesna siłownia oferuje sprzęt najwyższej jakości, dostosowany do różnych poziomów zaawansowania treningowego. Bez względu na to, czy preferują Państwo dynamiczny trening cardio, czy intensywne ćwiczenia siłowe, nasza siłownia dostarczy Wam narzędzi do osiągnięcia fitnessowych celów. Proponujemy orbitrek, bieżnię, rowerek stacjonarny oraz wielofunkcyjny atlas do ćwiczeń. Dzięki nim każdy z zainteresowanych Gości urozmaici swój pobyt dbając przy tym o swoją kondycję. Nasz hotel z siłownią w Bydgoszczy cieszy się coraz większą popularnością wśród Klientów, którzy są otwarci na aktywny wypoczynek.

Satysfakcja z pobytu gwarantowana

Znakomita lokalizacja, doskonała obsługa, hotelowa siłownia i klimatyczne, komfortowe pokoje. Zależy nam na dobrym samopoczuciu naszych Gości, dlatego oferujemy wszystko, co najlepsze, w trosce o wyjątkowy pobyt wszystkich odwiedzających. Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty Hotelu Maraton i do odkrycia pysznego smaku naszej restauracji.

Relaks dla ciała i ducha

Zapraszamy do zaplanowania pobytu i do połączenia naszej kompleksowej oferty hotelowej z siłownią. Pełna regeneracja to klucz do zdrowia i niewyczerpanej energii – zachęcamy naszych Klientów do skorzystania z przygotowanych dla nich sprzętów.

 

Zainteresowany pokojem?