Sale konferencyjne w Bydgoszczy

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty hotelowych przestrzeni konferencyjnych w malowniczym otoczeniu Bydgoszczy. Hotel Maraton to miejsce, gdzie elegancja wnętrz łączy się z profesjonalnym wyposażeniem, tworząc doskonałe warunki do organizacji konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń czy seminariów.

Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy gustowne, klimatyzowane przestrzenie, które elastycznie dostosowujemy do indywidualnych potrzeb grup uczestników. Aby zapewnić kompleksową obsługę podczas wydarzeń biznesowych, każda sala konferencyjna naszego hotelu w Bydgoszczy została wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny z dostępem do bezprzewodowego Internetu. Nasi Goście mają również zagwarantowaną możliwość korzystania z bezpłatnego parkingu.

 


 

 


 

 

 

Sala konferencyjna w Bydgoszczy - wyjątkowa przestrzeń Twojego sukcesu

Na wynajem proponujemy między innymi małą salę konferencyjną. Kameralna Sala Zielona to idealne miejsce na spotkania biznesowe lub szkolenia zaplanowane w mniejszym gronie. Przytulna przestrzeń o powierzchni około 50 m2 bez wątpienia będzie sprzyjać budowaniu serdecznej, koleżeńskiej atmosfery.

Na trzecim piętrze naszego budynku w Bydgoszczy zlokalizowana jest sala konferencyjna Szmaragdowa, o powierzchni około 80 m2. Jej atrakcyjny wizualnie design stwarza inspirujące tło, sprzyjające efektywnej wymianie pomysłów oraz budowaniu relacji zawodowych.

Na poziomie drugiego piętra nasi klienci mogą korzystać z nowoczesnej sali konferencyjnej Czerwonej. Jest przestronnym pomieszczeniem o rozległej kubaturze około 110 m2. To komfortowe środowisko z nowoczesnym wyposażeniem, które umożliwia płynny przebieg prezentacji, dyskusji czy sesji szkoleniowych.

Wszystkie sale wyposażone są w sprzęt multimedialny, tablice suchościeralną oraz flipchart. Dodatkowo na życzenie klienta udostępniamy laptop z pełnym pakietem Office, jak również nagłośnienie. Poniżej przedstawiamy specyfikację oraz wyposażenie poszczególnych sal konferencyjnych na wynajem.

 

 

SALA ZIELONA

 

 

SALA CZERWONA

 

 

SALA SZMARAGDOWA

 


 

 

Nasza oferta kulinarna dla Gości biznesowych

W Hotelu Maraton starannie dbamy nie tylko o wystrój wnętrz i udogodnienia dla Gości. Możemy się również poszczycić wysokim kunsztem kulinarnym naszych Szefów kuchni.

Przerwa kawowa jest nieodzownym dodatkiem do każdego szkolenia czy konferencji. Jest czasem odpoczynku jak i okazją do wymiany opinii i niezobowiązujących rozmów. Dla uczestników szkoleń proponujemy kawę, herbatę, kruche ciasteczka oraz doskonałej jakości pożywne kanapki, ciasta i owoce sezonowe.

 

PROPOZYCJE PRZERW KAWOWYCH

 


 

Zaplanuj z nami spotkanie biznesowe w Hotelu Maraton Bydgoszcz!

Na solidniejszy głód proponujemy lunch konferencyjny. To szybki, lekki posiłek spożywany w trakcie krótkiej przerwy obiadowej. Dzięki znakomicie skomponowanym, smacznym potrawom, przygotowywanym przez znakomitych kucharzy, nasze specjalne menu konferencyjne staje się fenomenalnym uzupełnieniem intensywnego dnia pracy.

 

PROPOZYCJE LUNCH ORAZ KOLACJI

 

Gorąco zachęcamy do zorganizowania kolejnych spotkań branżowych w salach konferencyjnych i szkoleniowych, oferowanych do wynajęcia w Hotelu Maraton w sercu Bydgoszczy! Nasza profesjonalna, kompleksowa obsługa oraz doskonałe udogodnienia sprawią, że Państwa wydarzenie pozostanie niezapomniane dla wszystkich zaproszonych osób.