Catering na wigilię

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas pełen radości, bliskości i pysznego smaku. Na tym ostatnim znamy się jak nikt inny. Chcąc podzielić się umiejętnościami kulinarnymi przygotowaliśmy dla Państwa ofertę cateringu wigilijnego. Bydgoscy kucharze Hotelu Maraton z przyjemnością zadbają o smaczną oprawę świątecznego stołu.

Catering świąteczny - tradycyjne dania w najlepszym wydaniu

Proponowane przez nas menu zostało skomponowane tak, aby zadowolić wszystkich świątecznych gości. Uwielbiane przez wszystkich aromatyczne zupy rozgrzeją swoim smakiem w chłodne, świąteczne wieczory. Nasi kucharze zadbają o to, aby każde danie opuszczające naszą kuchnię było doskonale przyrządzone i zachwycało swoim podaniem.

Przygotowywanie tradycyjnej, pełnej kolacji to czasochłonne przedsięwzięcie. Catering na wigilię z bydgoskiego Hotelu Maraton to doskonały wybór dla tych, dla których liczy się spędzenie wolnego czasu z bliskimi, w atmosferze spokoju, zabawy i radości. Wybór naszej kulinarnej propozycji to gwarancja zadowolenia i szerokiej gamy doskonale doprawionych dań. W ofercie znajdują się tradycyjne zupy, w tym klasyczny, polski barszcz i zupa grzybowa. Proponujemy także świetnie przyrządzone ryby dostępne w 8 wariantach oraz klasyczne, wigilijne pierogi z kapustą i grzybami. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym menu!

Troska o smak rodzinnych chwil

Wszystkie proponowane potrawy przygotowujemy w bezpiecznych i higienicznych warunkach. Zachowujemy wszelkie środki ostrożności, dzięki czemu mamy pewność, że nasi Klienci otrzymują od nas dania, które przygotowujemy z najwyższej jakości składników. Catering okolicznościowy naszego autorstwa uświetni czas spędzony przy świątecznym stole. Zapraszamy do kontaktu!

Grafika 1