Weekend dla dwojga

Weekend we dwoje w Bydgoszczy? Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty Hotelu Maraton. Wiemy, że wspólnie spędzony czas jest bezcenny, dlatego przygotowaliśmy specjalną propozycję skierowaną do naszych zakochanych Gości. Oferujemy pakiet noclegu z pyszną kolacją i pożywnym śniadaniem. Nasza propozycja to idealny sposób na ucieczkę od codziennego zgiełku i zanurzenie się w atmosferze czystego romantyzmu.

Przepis na wyjątkową randkę

Kolacja walentynkowa w bydgoskiej restauracji Hotelu Maraton to doskonały wybór na miejsce celebrowania miłości. Klimatyczna aranżacja, intymna atmosfera, bogate menu i karta wyselekcjonowanych win - to tylko część z tego, co mamy Państwu do zaoferowania. Nasz Szef Kuchni dba o najwyższą jakość podawanych dań i o dopasowanie ich do okazji. Zaproponowane Państwu potrawy podkreślą uczucia towarzyszące kolacji walentynkowej zaserwowanej w blasku świec. Doskonale doprawione dania otulą swoim aromatem, rozbudzając apetyt na więcej. Wspólne odkrywanie nowych smaków to świetna zabawa i sposób na poznawanie wzajemnych gustów. Na koniec degustacji proponujemy słodkie desery, które zwieńczą kolację walentynkową.

Zapraszamy do skosztowania menu proponowanego przez naszego Szefa Kuchni i do delektowania się doskonałymi przepisami, których smak na długo pozostanie w pamięci naszych Gości.

Romantyczny weekend we dwoje w Bydgoszczy

Po nastrojowej kolacji przyjdzie czas na wyciszenie. Proponujemy wyjątkowy nocleg w romantycznym miejscu. Do dyspozycji oddajemy klimatyczne pokoje, w których Goście nie tylko się zrelaksują, ale także odpoczną od rutyny codzienności i stworzą wspólne wspomnienia. Po nocy spędzonej w wygodnym łóżku, zaproponujemy pożywne śniadanie, które upłynie w atmosferze leniwego poranka i pozytywnie nastroi na cały dzień.

W calu zapewnienia najwyższych standardów i satysfakcji nasza doświadczona obsługa gwarantuje komfortową i pełną opiekę. Pracownicy pomogą Państwu w każdym problemie i odpowiedzą na wszelkie pytania. Zachęcamy do skorzystania z uroku romantycznego weekendu w bydgoskim Hotelu Maraton.