Restauracja

 

 

 

RESTAURACJA NIECZYNNA

DO ODWOŁANIA

ZAPRASZAMY DO BISTRO

https://www.hotelmaraton.pl/bistro

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do degustacji wyśmienitych potraw tradycyjnej kuchni polskiej, ze szczególnym uwzględnieniem potraw regionalnych, z których Bydgoszcz, jak i całe Kujawy oraz Pomorze słyną. Serwujemy w naszej restauracji również dania kuchni europejskiej. Jesteśmy pewni, że kto zazna ich choćby raz, zapragnie odwiedzać nas częściej. Popisową kaczkę, steki z polędwicy wołowej oraz swojską golonkę polecamy z pełnym przekonaniem. Wszystko to w najlepszym wydaniu, dzięki kunsztowi kulinarnemu Szefa Kuchni oraz doskonałej obsłudze.

 

Restauracja hotelu Maraton w Bydgoszczy zapewnia nie tylko wyborne dania, ale także wspaniałą atmosferę. W elegancko zaaranżowanych wnętrzach ugościć możemy nawet 200 osób, organizując imprezy okolicznościowe, jak chrzciny, komunie, wesela. Na potrzeby naszych gości możemy zaaranżować także wystawne biesiady, klimatyczne spotkania, biznesowe konsultacje oraz romantyczne kolacje we dwoje. Do dyspozycji gości oddajemy salę klasyczną oraz prywatną przestrzeń VIP, które odpowiednio dostosowujemy do charakteru wydarzenia.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


OFERTA ŚWIĄTECZNA

 

       

 

 

 
 

 

 

 

Szanowni Państwo

 

 

Zbliżają się Święta Wielkanocne, czas zadumy i refleksji.

W tych szczególnych chwilach pragniemy zagościć na Państwa stołach , dlatego przygotowaliśmy Świąteczny Catering z możliwością dowozu lub odbioru we własnym zakresie.

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień pod nr tel. 502 26 49 49 lub na maila: info@hotelmaraton.pl

 

 

 

 

Odbiór we własnym zakresie lub dowóz dań w wielką sobotę 11.04.2020
w godzinach 11:00 – 15:00

 

Koszt dowozu:

do 3 km 8,00zł

do 5 km 10,00zł


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


lokalizacja
Hotel - Restauracja MARATON ***
85-683 Bydgoszcz
ul. Powstańców Warszawy 13
kontakt
052/341-12-11
052/341-72-38
+48 502-26-49-49